Nagroda Prezesa Rady Ministrów

Data: 12.12.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Miło nam poinformować, że zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów zostały przyznane dwie nagrody za wyróżniające się rozprawy doktorskie, które powstały na Politechnice Wrocławskiej.

Nagrodą Prezesa Rady Ministrów wyróżniono:

• dr inż. Aleksandrę Królicką z Wydziału Mechanicznego za rozprawę doktorską pt.: "Analiza zmian strukturalnych stali bainitycznych w wybranych procesach spajania"
  • dr inż. Kingę Żołnacz z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki za rozprawę doktorską pt.: "Eksperymentalne badania wybranych procesów konwersji modowej w strukturyzowanych światłowodach"

Serdecznie gratulujemy!